sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

TEMİZLEME GARANTİ ve İADE İŞLEMLERİ
         
         Bıçağınızı her kullanımdan sonra ılık sabunlu su ile yıkamanızı ve kuru bir havlu ile kurulamanızı tavsiye ediyoruz ÇÜNKÜ; Bir çok yiyecek asit içerir. Bıçağınızın üzerinde kalan yiyecek parçaları bıçağınızı aşındırır ve aşınan bıçağın paslanması mümkündür. Sürbısa bıçakları en yüksek kalite standartları yakalamak üzere ustaca tasarlanmıştır. Sürbısa tarafınca önerilen bakımları ihmal edilmediği sürece, yapım aşamasındaki ve malzemeden kaynaklanan hatalara karşı hayat boyu garanti verir. Bıçakların fonksiyon dışı kullanılması sonucu oluşan sorunlara karşı garanti söz konusu değildir.

Değerli Müşterimiz,surbisapazarlama.com internet satış kanalımızdan vermiş olduğunuz siparişlerde 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun yükümlülükleri geçerlidir. Almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da hoşnutsuzluk yaşamanız durumunda ne şekilde iade/değişim yapabileceğiniz aşağıda belirtilmiştir.
İadeleriniz “Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde bulunan MADDE 5 CAYMA HAKKI ve MADDE 6 CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER şartlarına uygun olmalıdır.
Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. Ürün faturası ile birlikte orjinal ambalajında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri ile birlikte eksiksiz, kullanılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş ve satın aldığınız durumda olmalıdır.
İade telebiniz surbisapazarlama.com tarafından incelenecek ve yukarıda belirtilen şartlara uygun ise gerçekleştirilecektir.
İade onaylandığında ürün ücreti yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ödemeyi yaptığınız ödeme kanalı ile tarafınıza yapılır. Bu süre, iade ettiğiniz ürünün surbisapazarlama.com tarafından teslim alınması ile başlar.

Siparişinizin iptalini en hızlı telefon (0 462 747 000 1) aracılığı ile yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.